1999 yılından kurulan firmamız İvedik Organize Sanayi Matbaacılar sitesinin ilk işletmelerinden biri olarak diğer matbaacıların da şehir içi yerleşmelerinden sanayi bölgesine taşınmalarında örnek teşkil etmiştir. Firmamızın kurucusu olan Sn. Adil Sözkesen’in çıraklıktan yöneticiliğe ve daha sonrada işletmeciliğe kadar uzanan matbaacılık tecrübesi dikkate alındığında firmamızın sektörel tarihçesi aslında 195’li yıllara kadar uzanmaktadır.

Küçük bir atölyede bir baskı makinesiyle işletmeciliğe başlayan matbaamız zaman içinde büyümesine devam ederek en son olarak 2011 yılında 1600 m2 lik yeni taşınmış ve yeni yatırımlarıyla makine parkurunu önemli ölçüde genişletmiştir.

Son günlere kadar özellikle kitap basımı konusunda uzmanlaşan matbaamız Ankara’nın seçkin yayınevleriyle çalışarak kaliteli ve prensipli hizmetleriyle ön plana çıkmıştır. En son olarak 5 Renk + Lak Tabaka ofset makinesi yatırımıyla renkli baskı pazarında da yerini almıştır.

Hali hazırda 30 kişilik tecrübeli kadrosuyla kitap, dergi, broşür ve diğer matbaa basım işleri konusunda hizmet veren firmamız, ürün ve hizmet kalitesi, işletmecilik anlayışıyla hep farklı ve özel olmayı prensip edinerek, sektörde takdir edilen konumunu korumaktadır.

Bir cevap yazın